קצת עלינו

בעקבות הרפורמה במשק החשמל בישראל, אלקטרה פאוור מספקת חשמל לבית ומציעה חבילת פתרונות אנרגיה לבית, הכוללים מסלולי הנחה מותאמים לחיסכון בחשבון החשמל והגז שלך

שלושה שלבים
פשוטים והתחברתם

01

השארת
פרטים

02

התקנת
מונה חכם

03

ניוד לחברת
אלקטרה פאוור

בחרו מסלול
שמתאים לכם

POWER

הנחה בחשבון החשמל כל היום

הייטק

הנחה בחשבון החשמל בין 23:00 בלילה עד 17:00 למחרת

דאבל

מסלול POWER או הייטק לבחירה

הנחה של 120 ש"ח בשנה בחשבון הגז

שאלותותשובות

כדאי להתנייד על מנת להתחיל לקבל תעריף חשמל מוזל ולחסוך בהוצאות האנרגיה, בתקופה בה מחירי החשמל ויוקר המחייה מכבידים על כולנו. התהליך פשוט, מהיר וללא התחייבות.

ההצעה מיועדת לכל משקי הבית בישראל אשר מותקן בהם מונה חשמל.
זה פשוט! לאחר שתשאירו את הפרטים שלכם יחזור אליכם אחד מנציגנו בשיחת טלפון, יסביר לכם על התהליך ויציע לכם להצטרף לאחד מהמסלולים המשתלמים שלנו. לאחר שמותקן בביתכם מונה רציף חכם (עוד פרטים בשאלה על המונה החכם), אנו ננייד את חשבון החשמל שלכם מחברת החשמל אלינו, בדומה לשוק הסלולר, ותתחילו לקבל חשבון חשמל מוזל לפי המסלול שבחרתם ישירות מאתנו. אין צורך בביקור טכנאי, ואין שינוי בתשתית החשמל – שעליה חברת החשמל תמשיך להיות אחראית בדיוק כמו היום.
אנחנו מציעים שני מסלולי הנחה לחשמל מתוכם תוכל לבחור את זה שמתאים לך יותר. בנוסף, לקוחות גז ביתי שלנו ייהנו מהנחה נוספת בחשבון הגז.  מבין מסלולי ההנחה בחשמל, תוכל לבחור במסלול POWER  עם הנחה כל היום, המומלצת לבתי אב אשר אינם שוהים הרבה בבית במשך היום, או מסלול הייטק  אשר כולל הנחה גבוהה יותר בשעות היום והלילה (אך לא בין השעות 17:00 עד 23:00), ומתאימה לבתי אב אשר שוהים במהלך שעות היום בבית.
הרווחת פעמיים! במסלול הדאבל שלנו תוכל ליהנות גם מהנחה בתעריף החשמל וגם בחשבון הגז.
אצל רובנו מונה החשמל שמותקן בבית הינו מונה אנלוגי אשר אינו משדר את צריכת החשמל ונדרש לקרוא אותו בצורה ידנית. חברת החשמל מתקינה במהלך השנים האחרונות ללקוחות מונה דיגיטלי חדש הנקרא מונה רציף, או מונה “חכם”. המונה החכם משדר את צריכת החשמל הביתית באופן רציף. המונה החכם נדרש על מנת לנייד את חשבון החשמל לספק פרטי. לקוחות אשר לא מותקן בביתם מונה חכם מוזמנים להתקשר לחברת חשמל במספר 103, ולהזמין התקנת מונה בעלות חד פעמית (נכון להיום) של כ- 260 ₪ כולל מע”מ. התקנת המונה מבוצעת ע”י טכנאי חברת חשמל תוך 60 יום והכל עפ”י הוראות אמות המידה של רשות החשמל.

ניתן לבדוק אם מותקן מונה חכם (בעל יכולת קריאת נתונים מרחוק) במספר דרכים – בחינת חשבון החשמל של חברת החשמל בשדה סוג קריאה (במידה ומצוין “מרחוק” – מותקן מונה חכם), באתר חברת החשמל בלינק זה, או להתקשר לחברת חשמל 103 או בצ’אט, ולברר.

הניוד של הלקוח מחברת החשמל לאלקטרה פאוור מתבצע באופן וירטואלי, ללא צורך בביקור טכנאי או שינוי תשתית החשמל בבית. לאחר אישור הסכם ההתקשרות עימנו, נגיש בקשה לניוד המונה, ובמידה ויש לך מונה חכם תקבל/י הודעת SMS ואימייל לאישור הניוד לחברתנו. לחיצה אחת לאישור, ואתם לקוחות אלקטרה פאוור ב- 1 שלאחר החודש הנוכחי. 

הכל נשאר בדיוק אותו דבר חוץ מכך שספק החשמל החדש שלך יהיה אלקטרה פאוור ותעריף החשמל שלך יהיה מוזל! אין צורך בתיאום טכנאי או הגעה אליכם הביתה. חברת החשמל תמשיך להיות אחראית לטפל ברשת החשמל. חשבון החשמל שלכם יגיע ישירות מאלקטרה פאוור במקום מחברת חשמל.

כן. בכל שלב ניתן לבקש ולחזור להיות לקוח של חברת חשמל באמצעות פניה ישירה לשירות הלקוחות שלנו, ואנו נשייך אותך בחזרה לחברת החשמל. לתשומת לבך, השיוך חזרה לחברת חשמל יכנס לתוקף ב-1 לחודש העוקב (לדוגמא, אם ביקשת לסיים עסקה ב 15 לינואר, סיום העסקה ייכנס לתוקף ב-1 לפברואר), והכל על-פי הוראות אמות המידה. לחילופין, במקרה שעברת לספק חשמל פרטי אחר – הניוד יתבצע באמצעות הספק חשמל החדש שבחרת.

ההנחה תתקבל בכל חשבון דו-חודשי שתקבלו מאתנו, ותירשם בחשבונית כך שתוכלו לראות בדיוק כמה חסכתם בכל חודש. 

גם אחרי המעבר לאלקטרה פאוור – חברת החשמל אחראית על רשת החשמל ועל תיקון התקלות. במקרה תקלה עלייך לפנות ישירות למוקד חברת החשמל (103), כפי שהיה עד היום.

כן. אין צורך להיות בעל/ת הנכס לצורך מעבר לאלקטרה פאוור. למרות זאת במידה ונדרש להחליף למונה חכם, מומלץ לתאם את המעבר עם בעל/ת הנכס כיוון שמדובר בתשתית קבועה המשויכת לנכס. 

מזה מספר שנים מדינת ישראל מיישמת רפורמה בשוק החשמל. במסגרת הרפורמה מקטע אספקת החשמל למשקי הבית, אשר היה מסופק בבלעדיות על ידי חברת החשמל, נפתח לתחרות. חברות בעלות רישיון לספק חשמל יכולות לנייד לקוחות מחברת החשמל, לשירות אספקת חשמל מהן. אנו החלטנו שהגיע הזמן שמשקי הבית בישראל ייהנו מהרפורמה כבר עכשיו, ומובילים את מהפכת החשמל כדי שתוכלו להצטרף אלינו עוד היום.

מרגע הניוד, אלקטרה פאוור רוכשת בסיטונאות את החשמל שלקוחותיה צרכו מגוף ממשלתי הנקרא מנהל המערכת, וגובה את המחיר עבורו מלקוחותיה בהתאם למסלול שבחרו. מנהל המערכת אחראי לנהל את מגוון יצרני החשמל במדינה כגון תחנות כוח, שדות סולאריים, ותחנות אגירה, אל מול הביקוש, בכל רגע נתון. בהמשך, בהתאם להסדרה מול חברת החשמל אלקטרה פאוור תספק ללקוחותיה גם חשמל שהיא מייצרת בעצמה, וגם כזה שהיא רוכשת מיצרנים אחרים. למען הסר ספק, בהתאם לרפורמה שאספקת החשמל לא תיפסק לנוכח הסחר בחשמל. 

השאירו פרטים
ונחזור אליכם